Квартири в Києві будуть коштувати $20 тисяч

За інформацією ріелторів, у Києві зараз купують менш, ніж 200 квартир на місяць, тобто майже нічого. Але ціни поки що впали не максимально — найнижчий рівень падіння очікується під кінець осені цього року.

За прогнозами продавців нерухомості, ціни ближче до осені знизяться ще — на 20-25% від теперішніх мінімальних. А це з 1,4-1,5 тис. дол. за 1 кв.м. до 1,2 тис. дол.

Якщо у вас зараз є валюта, то варто купувати квартиру сьогодні — ріелтори кажуть, що асортимент пропонованих квартир зменшується. Продавці просто-напросто знімають квартири з продажу. Напевно, планують здавати в оренду.

Якщо ж доларів у вас нема, то варто чекати — курс долара має знизитися. Принаймні, у всьому світі спостерігається така тенденція. США надрукували цих доларів аж занадто багато. 😉

Більш докладні розрахунки і прогнози в цифрах можна прочитати у цій статті.

Квартири в Києві будуть коштувати $20 тисяч: 5 комментариев

  1. Нарешті) Можливо, хоч тепер молодим сім’ям житлові питання вирішити буде трохи легше.

  2. Небуде, бо за таку ціну ніхно не буде продавати своєї квартари… А ті що будуть продаватися, то підуть по «своїх», хто ближче до продавців.

  3. Зараз маленькі хрущовки вже можна придбати за 20 тис. доларів за курсом 1/10. Тобто за 200 тис. грн. Але кому потрібні манюсінькі старі квартири без ремонту за таку суму??

  4. Уряд уже обіцяє, що молодим сім»ям відновлять видачу пільгових кредитів.
    Знову черговий популізм від влади? 😉

Обсуждение закрыто.