Все вирішиться сьогодні

Сьогодні Президент, прем"ер та голова НБУ будуть вирішувати, що робити з кризою, одне з одним, з українським народом … Можливі прогнози і відповіді на наболілі питання. 😉
Водночас піднімуть рейтинг одному з українських каналів. 😉 Якщо таки виконають свою обіцянку прийти на цю програму .

 

До чого призводять кризи

Знайшла цікаву статтю-аналіз світових криз (в т.ч. фінансових), де викладені причини і наслідки цих катаклізмів. Щоправда, причини і наслідки там деякою мірою сплутані, але загалом розуміло, що до чого:

стаття

Фінансова допомога

В сьогоднішній ситуації залишається тільки жартувати. )))

Анекдоти:

Вчора я сходив в банкомат, він позичив у мене двадцятку до понеділка.

=======================

Керівництво фондової біржі ПФТС прийняло рішення, що падіння індекса ПФТС менше ніж на 7% не вважатиметься падінням. Учасники ринка підтримали цю новацію.

=======================

Федеральна служба фінансових ринків Росії бере активну участь в регуляції паніки. Служба рекомендує називати зниження котировок акцій на біржі "прінуждєнієм к справєдлівой ценє".
Це останній, і, напевно, найефективніший спосіб підняття капіталізації російського фондового ринку — вважають чиновники.

====================

Новина про заміну смертної кари іпотекою під 24% річних виявилась качкою. В міністерстві фінансів повідомили, що нововведення прийнято поки що лише в Київській області в рамках економічного експерименту.

====================

— Отже, ви написали в своєму резюме, що були піаністом в борделі.
— Ну… Взагалі-то… я був банкіром… але не дуже хочеться це афішувати.

====================

Ранок. Київ. Подвір‘я на Троєщині. Два двірника. Один дивиться на другого і потім раптом каже:
— У вас таке обличчя знайоме…
— А ви в якому банку працювали?

====================

Телефонує один банкір другому:
— Ну як ти там? Як спиш?
— Та нормально… Сплю як дитина
— А це як?
— Сьогодні всю ніч плакав і двічі всрався.

====================

Брокер Джон Сміт, що вискочив з вікна 54 поверха на Wall Street, після удару в землю підскочив на 10 метрів, таким чином відігравши частково своє ранкове падіння.

====================

Криза гірша за розлучення. Ви втрачаєте половину грошей, але у вас залишається дружина.

 

Джерело

Що в рейтингу тобі моєму?

Вчора міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor’sпонизило довгострокові кредитні рейтинги українських банків "Альфа-Банк (Україна)", "Кредобанк", "Укрсоцбанк" — з "В+" до "В". Рейтинги по національній шкалі "Альфа-Банка" і "Кредобанка" понижені з "uaA-" до "uaBBB". Прогноз по рейтингах — "Негативний".

Чому так сталося? Тому що не так давно були понижені довгострокові суверенні рейтинги нашої країни: рейтинг за зобов"язаннями в іноземній валюті с "В+" до "В", рейтинг за зобов"язаннями в національній валюті с "ВВ-" до "В+".

Ну, а чому наша країна зараз вважається нестабільною і такою, що може не виплатити свої борги,  -це, я думаю, зрозуміло. 😉

Тут треба дивитися з іншого боку — як це вплине на вкладників даних банків? Чи стали ці банки менш надійними для українців, які довірили їм свої гроші на депозити? Ні. Прямої залежності тут немає. І не треба вірити у "страшилки", якими зараз дехто нагнітає обстановку.

Ось цікава стаття про розвінчання деяких критеріїв оцінки банків з боку їхніх вкладників .

 

Курс долара засекретили

Сьогоднішній курс Нацбанка: 5,35 грн./дол. Скільки в обмінниках — самі, певно, бачите. 😉 Курс продажу — від 6,20 (плюс, невідомо, чи можна за цим курсом щось купити).

Вчора Петро Порошенко (голова Ради НБУ) повідомив, що Нацбанк вирішив не повідомляти свої прогнози щодо зміни курсу долара на найближчі пару місяців. "Вони є, але ми їх не оприлюднюємо", — сказав він.

Експерти пояснюють таку секретність тим, що останнім часом НБУ постійно помилявся в прогнозах — вони у нього були аж надто оптимістичні. 🙂

Зокрема, 8 жовтня Рада НБУ схвалила прогноз курсу долара на рівні 4,95 грн./дол. плюс-мінус 8% до кінця року. Нагадаю, що до того був прогноз 4,95 грн./дол. плюс-мінус 4% (теж до кінця року). аким чином, згідно з новим прогнозом, максимальна межа, яку міг досягнути курс долара, встановлений НБУ, була 5,346 грн./дол. Сьогодні її вже перевищено! 😉

Що ж, вітаю тих наших співгромадян, у яких зарплата прив"язана до офіційного курсу долара.))

 

17 млрд. грн. зникло з банків

17 млрд. грн. зняли українці зі своїх депозитних рахунків у комерційних банків у жовтні.

Нічого дивного, що Нацбанк вирішив ужити заходів, щоб зупинити цю паніку, яка починалася.

Хоча, на рахунках фізичних осіб — українців ще лишилося 190 млрд. грн., тому поки все гаразд. 🙂

Тепер народ потрохи заспокоюється. Вчора Олександр Савченко (заступник голови Нацбанку) навіть заявив, що у жовтні українці потрохи почали нести гроші до банків знову. Певно, свою роль зіграло підвищення відсоткових ставок за депозитами.

Деякі банки, наприклад, Промінвестбанк, навіть пропонують 25% річних!! Втім, мало хто зараз не знає, які проблеми має ця фінансова установа… 😉

На щастя, ситуація покращується. Вже з"явилася інформація, що Промінвестбанк може бути продано Миколі Лагуну (він співвласник Дельта Банку). Якщо ж угоду не укладуть, банк може бути націоналізовано (тобто продано одному з державних банків — Ощадбанку або Укрексімбанку).

Як звільнитися з банку :)

Ось знайшла в Інеті цікаві поради, як розважити себе на робочому місці. 🙂 Поспішаю поділитися. 😉

Але майте на увазі, що за такі "штучки" з солідної фінансової установи запросто можуть звільнити. Тому потім не кажіть, що я не попереджала. )))

 

Если вам на работе скучно и уныло, то с целью увеселения себя и окружающих можете опробовать некоторые советы из представленных ниже. Подборка представлена на базе опыта работы в различных конторах.

1) Когда начальство дает вам работу, за которую вы не хотите браться падайте на колени (на пол) и начинайте громко причитать "За что, за что?! Чем я вызвал гнев богов! Неужели опять кровавые жертвы?" Земные поклоны и мерный стук вашей головы об пол тоже могут быть уместны.

2) В разгар рабочего дня подойдите к разбирающимся с запутанным кодом программистам, скажите "Я Волтрон-спаситель Галактики" и начните стрелять в них из кулаков имитируя стрельбу из имплантированных в них плазмометов.

3) Купите племяннику (ну или просто так) игрушечный автомат с мигающей лампочкой, издающий звуки стрельбы при нажатии на курок и придите с ним на работу. Когда начальник вас окончательно достанет достаньте оружие из укромного места и расстреляйте его в упор. (Осторожно! Меня за это оштрафовали!)
Есть еще вариант с двумя револьверами с пистонами. Грохот и дым в сочетании с фразой "Я размажу твои дерьмовые мозги по стене", сказанной голосом из дешевых пиратских переводов голливудских боевиков, производит неизгладимое впечатление на начальство.

4) Если вы видите, что к вам идет начальник с намерением дать вам новую работу, прикиньтесь мертвым. (Очень эффективно)

5) На День Святого Валентина в коробку для валентинок набросайте побольше открыток. Себе, деду Морозу, Дарту Вейдеру, королю Сигизмунду, прелестнице Кримхильде, гипно-жабе, жене губернатора острова Борнео, ну и еще кому-нибудь, кому хватит фантазии.

6) На корпоративном электронном ящике сделайте ко всем своим письмам подпись "Раб божий такой-то"

7) В аттестационном листе в графе "Кем вы себя видите в нашей компании через пять лет" напишите — Повелителем летучих обезъян.

8) Вообще, вся бюрократическая макулатура — неистощимый источник веселья. Например, можно в графе "желаемая валюта для зарплаты" указать тетрадрахмы или золотые дублоны. А в Ленинскую библиотеку так меня и вовсе записали работорговцем.

9) Во время первой грозы подбейте сотрудников пойти на улицу — прыгать по лужам. Наградой вам будет выражение искреннего охренения на физиономиях начальников, глядящих на это непотребство из окна.

10) Трагические сценки из жизни зверушек-печенек и шоколадных зайцев с откусыванием голов и ушей произведут неизгладимое впечатление на ваших сослуживцев.

11) Включите скринсейвер "Сквозь вселенную" и на все просьбы начальства заняться делом говорите, что управление космическим кораблем в поле астероидов требует от вас полного сосредоточения и вам некогда отвлекаться на всякую ерунду.

Джерело