Принади кредиток

Не всі знають, що головним достоїнством кредиток є можливість скористатися пільговим відсотком під час так званого graceperiod – менше 0,1% суми заборгованості в перший місяць утворення цього боргу.;)

Між іншим, за кордоном приблизно 90% всіх кредитних карт мають такий пільговий період.

Якщо клієнт гасить заборгованість повністю протягом цього терміну, кредит йому обходиться практично безкоштовно. Але будьте уважні: якщо ви заплатите пізніше або не повністю, то на весь пільговий період заднім числом нарахуються відсотки по звичайній ставці.

У Україні карти з пільговим періодом видають кілька банків: Надра, ПриватБанк, Райффайзен Банк Аваль, UniCredit  та ін.

Реальна тривалість періоду безпроцентного кредитування залежить в першу чергу від того, коли саме клієнт знімає гроші з кредитної карти. Наприклад, якщо клієнт розплатився кредиткою першого числа поточного місяця (1 січня), а згідно з угодою, укладеною з банком, йому потрібно буде закрити заборгованість, що утворилася, до 15 числа наступного місяця (лютого), то grace-період складе точно 45 днів. Якщо ж кредитом скористатися 15 січня, то пільговий період автоматично зменшиться до 30 днів, оскільки терміни погашення заборгованості, а саме до 15 числа наступного місяця, не зміняться! Це обов’язково треба мати на увазі, і не всі про це знають.

Тому, щоб дістати нову можливість скористатися максимальним терміном пільгового кредитування, клієнт повинен знімати гроші з карти в перших числах кожного місяця: 1 лютого, 1 березня, 1 квітня і так далі.

Принади кредиток: 4 комментария

  1. Я якраз тестую зараз грейс період своєї кредитки. 31 день пішов 🙂 про результати напишу

  2. Подскажите если деньги сняли 17 июня как рассчитать да которого времени нужно погасить чтоб не переплатить.

Обсуждение закрыто.